Dlaczego warto?

Dlaczego warto nam zaufać?

Wykorzystywane przez nas tusze posiadają głębokie nasycenie barw dzięki czemu drukowane obrazy wyglądają bardzo realistycznie. Nasze pigmenty są bezwonne i ekologiczne - produkowane na bazie wody. Nie stosujemy druków solwentowych, które emitują szkodliwe czynniki do powietrza.

Do druku używamy drukarek wielkoformatowych firmy EPSON, drukujących w fotograficznej, bardzo wysokiej jakości. W połączeniu z tuszami pigmentowymi sprawia to, że wszystkie obrazy posiadają intensywne i żywe kolory.

Używamy najlepszej jakości grube płótna dedykowane do druków fotograficznych - canvas. Płótna charakteryzują się wysoką wodoodpornością.

Do kompletu dodajemy całkowicie DARMOWY komplet umożliwiający zawieszenie obrazów na ścianie - odpowiednia ilość profesjonalnych zawieszek wraz z wkrętami oraz haczyki wraz z kołkami rozporowymi do zamontowania w ścianie. Do pakowania obrazów stosujemy materiały wysokiej jakości. Obrazy posiadają ubezpieczenie na czas wysyłki.

Płótna z nadrukami przytwierdzamy do ram w taki sposób, aby boki obrazu stanowiły kontynuację motywu obrazu, a jednocześnie wszystkie elementy obrazów wieloelementowych (tryptyków, dyptyków itp.) tworzyły jedną całość. W ten sposób umożliwiamy Państwu zawieszenie obrazu na ścianie bez dodatkowej oprawy.

Do pakowania stosujemy wytrzymałe materiały ochronne: mocne, odporne na uszkodzenia kartony, folię bąbelkową, piankę PE.