O nas

www.vincio.pl to sklep, w którym znajdą Państwo nowoczesne obrazy na płótnie, fototapety, obrazy z zegarem, obrazy malowane, naklejki ścienne i inne materiały dekoracyjne dla wszytkich wnętrz. Drukujemy również obrazy ze zdjęć. Zawsze przygotowujemy projekt i przesyłamy do akceptacji lub ewentualnych poprawek.

Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy na zadowolenie klienta. Współpracujemy tylko ze specjalistami, którzy pilnują aby na każdym etapie produkcji, nasze produkty spełniały najwyższe standardy jakości.

Przesyłki dostarczamy do Państwa za pomocą Kuriera. W 90% przypadków jesteśmy w stanie dostarczyć zamówiony produkt już na następny dzień roboczy. Przesyłki są ubezpieczone na czas transportu.

Do produkcji obrazów wykorzystujemy profesjonalne drukarki firmy EPSON oraz ekologiczne tusze. Specjalne płótno do druku cyfrowego canvas oraz solidne ramy z krosna drewnianego.

Sprzedaliśmy już kilkadziesiąt tysięcy obrazów. Udekorowaliśmy tysiące pomieszczeń. Zadowoleni klienci to nasza najlepsza wizytówka. Na naszym koncie Allegro otrzymujemy same pozytywne komentarze.

Zapraszamy do zakupów! Zespół vincio.pl.